Directie

Eddy Bouwens - Financieel directeur drukkerij Altorffer Roosendaal

Eddy Bouwens, Financieel Directeur
T 0165 - 522740
eddy.bouwens@altorffer.nl

 

Johan Laros - Commercieel directeur drukkerij Altorffer Roosendaal

Johan Laros, Commercieel Directeur
M 06 - 51611956
T 0165 - 522744
johan.laros@altorffer.nl

 

John Bouwens Technisch directeur Drukkerij Altorffer Roosendaal

John Bouwens, Technisch Directeur
T 0165 - 522744
john.bouwens@altorffer.nl

Switsser/ Verkoop

Lynn Lossie stagiaire Switsser Chokoe.nl

Lynn Lossie, marketing
M +31(0)6 35124045
T +31(0)165 - 522743
lynn@altorffer.nl
\

Orderbegeleiding

Monique de Rijke - Orderbegeleiding drukkerij Altorffer Roosendaal

Monique de Rijke
T 0165 - 522 746
monique@altorffer.nl

 

Suzanne Straathof - Drukkerij Altorffer Roosendaal - Orderbegeleiding

Suzanne Straathof
T 0165 - 522 747
suzanne@altorffer.nl

Personeelszaken

Monique Weststrate - Personeelszaken Drukkerij Altorffer Roosendaal

Monique Weststrate
T 0165 - 522 744
personeelszaken@altorffer.nl

Prepress

Mireille van Osta - afd. Prepress Drukkerij Altorffer

Mireille van Osta
T 0165 - 522 744
mireille@altorffer.nl

 


Peter van der Ven
T 0165 - 522 744
peter@altorffer.nl

 


Arno Tynagel
T 0165 - 522 744
arno@altorffer.nl

 


Jan Tynagel
T 0165 - 522 744
jan.tynagel@altorffer.nl